Dzisiaj jest: Poniedziałek, 15 października 2018r. Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Temperatura: 19.9°C
Ciśnienie: 1025hPa
Wiatr: 7.6km/h
Wetterprognose
Gmina wojciechów

O gminie

Dla inwestora

Dla interesantaZmiany LSR. Uwagi można zgłaszać do 22 października 2018 r.

 Informujemy, że Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” podjął uchwałę w sprawie przystąpienia do aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju oraz planu działania.

Szczegółowe informacje, w tym Uchwałę oraz załączniki do niej można znaleźć tu: http://zielonypierscien.eu/strona-glowna/przystepujemy-do-zmian-w-strategii   

Propozycje zmian lub uwagi do proponowanych zmian przez Zarząd można przesłać na formularzu (formularz do pobrania ze strony internetowej) w terminie do 22 października 2018 r. r. w formie elektronicznej na adres: lgd@zielonypierscien.eu z tytułem korespondencji „Zmiana LSR” albo faksem (81 50 16 140) albo pocztą lub osobiście na adres: Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn.


Szanowni Państwo,
Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” w październiku organizuje szkolenia dot. przygotowania wniosków na małe granty  - inicjatywy na rzecz zachowania dziedzictwa lokalnego w ramach inicjatywy LEADER z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.
Szkolenia zaplanowano na dzień 19 i 24 października 2018 r. 
ZMIANA TERMINU ODBIORU KOMPLETNEGO ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO ORAZ ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Uwaga! Zmienił się termin odbioru ww. odpadów.

W związku z awarią sprzętu, odpady, które dnia 5 października br. (piątek) miały być odebrane z miejscowości: Maszki, Wojciechów-Kolonia Piąta, Góra, Halinówka, Łubki, Łubki-Kolonia, Łubki-Szlachta, Nowy Gaj, Stary Gaj, Cyganówka, Romanówka, Ignaców, Wojciechów-Kolonia Pierwsza, Szczuczki, Szczuczki VI Kolonia będą odebrane 6 października br. (sobota).

Przepraszamy za utrudnienia.

Informujemy, że listy osób fizycznych zakwalifikowanych do wsparcia w zakresie usunięcia wyrobów i odpadów zawierających azbest zostały przekazane Wykonawcom, którzy sukcesywnie będą kontaktować się z osobami zakwalifikowanymi celem ustalenia terminów realizacji prac więcej informacji http://www.azbest.lubelskie.pl/aktualnosci/wyniki

 Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe z woj. lubelskiego do udziału w dn. 4-5 października 2018 r. w „Lubelskim Forum Inicjatyw Pozarządowych 2018” w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Pl. Teatralny 1. Integralną częścią LFIP 2018 będzie „Konwent - Regionalna Sieć Współpracy Organizacji Pozarządowych z Samorządem Terytorialnym” organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie. Organizatorami dwudniowego święta lubelskich organizacji pozarządowych są: Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego, Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych, Regionalny Ośrodek Polityki społecznej w Lublinie i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do dn. 27 września 2018 r. za pośrednictwem formularza elektronicznego: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Więcej informacji: http://www.flop.lublin.pl/
Strona 1 z 30 > |>>

https://ugwojciechow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
http://prawomiejscowe.pl/UrzadGminyWojciechow/tabBrowser/mainPage
http://epuap.gov.pl/wps/portal/
http://www.rcl.gov.pl/
http://www.zielonypierscien.eu/
http://www.kraina.org.pl/
http://lubelskie.polskamultimedialna.pl/
http://wojciechow.ias24.eu/
http://www.lublin.uw.gov.pl/wojew%C3%B3dzkie-centrum-zarz%C4%85dzania-kryzysowego_
https://obywatel.gov.pl
menu
aktulanosci wladze rada komisje pracownicy oswiata gok ops biblioteki galeria kontakt Net line s.c.