USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Pomoc po pożarze w Starym Gaju

Opublikowano dn. 20-03-2019

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wojciechów 8 marca w Starym Gaju doszło do tragicznego w skutkach pożaru drewnianego domu, które zamieszkiwało rodzeństwo. Tuż przed godziną drugą w nocy mieszkankę domu obudził dym i tylko dlatego zdołała uciec, jej brat nie miał już tyle szczęścia. Ogień ugaszono po kilku godzinach, niestety dom nadaje się jedynie do rozbiórki.

W akcji ratowniczej brały udział jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Bełżyc i Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Wojciechów i Bełżyc.

W wyniku pożaru Pani Zofia straciła dosłownie wszystko, jej rzeczy zniszczył ogień lub zalała woda użyta do gaszenia pożaru. Obecnie mieszka u rodziny, chciałaby jednak wrócić do siebie.

Na tej stronie internetowej będziemy Państwa informować na bieżąco o etapach i postępach prac oraz o bieżących potrzebach. Obecnie poszukujemy firm, które mogłyby przekazać materiały budowlane, w późniejszym czasie fachowców do różnych prac budowlanych. Obecnie trwają przygotowania do uprzątnięcia pogorzeliska.

W internecie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na adaptacje budynków na cele mieszkaniowe. Liczy się każdy grosz! Nie pozostańmy obojętni na los, taka tragedia może spotkać każdego.

Link do strony internetowej: https://zrzutka.pl/9v7h9g


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót
Box side
Kalendarz wydarzeń
Box side
Pracownik Młodociany
Box side
Przetargi i ogłoszenia
Box side
Internet szerokopasmowy
Box side
Ochrona danych osobowych
Box side
Katalog firm
Box side
Projekty unijne
Box side
Ostrzeżenia
Gminny Ośrodek Kultury
Box side
Gminny Ośrodek Kultury
Powiat Lubelski
Box side
Powiat Lubelski