USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Pomoc po pożarze w Starym Gaju

Opublikowano dn. 20-03-2019

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wojciechów 8 marca w Starym Gaju doszło do tragicznego w skutkach pożaru drewnianego domu, które zamieszkiwało rodzeństwo. Tuż przed godziną drugą w nocy mieszkankę domu obudził dym i tylko dlatego zdołała uciec, jej brat nie miał już tyle szczęścia. Ogień ugaszono po kilku godzinach, niestety dom nadaje się jedynie do rozbiórki.

W akcji ratowniczej brały udział jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Bełżyc i Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Wojciechów i Bełżyc.

W wyniku pożaru Pani Zofia straciła dosłownie wszystko, jej rzeczy zniszczył ogień lub zalała woda użyta do gaszenia pożaru. Obecnie mieszka u rodziny, chciałaby jednak wrócić do siebie.

Na tej stronie internetowej będziemy Państwa informować na bieżąco o etapach i postępach prac oraz o bieżących potrzebach. Obecnie poszukujemy firm, które mogłyby przekazać materiały budowlane, w późniejszym czasie fachowców do różnych prac budowlanych. Obecnie trwają przygotowania do uprzątnięcia pogorzeliska.

W internecie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na adaptacje budynków na cele mieszkaniowe. Liczy się każdy grosz! Nie pozostańmy obojętni na los, taka tragedia może spotkać każdego.

Link do strony internetowej: https://zrzutka.pl/9v7h9g


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót