USTAWIENIA

, Imieniny:

Zapisz się
Akceptuję regulamin newslettera

Rada gminy

Radni Gminy Wojciechów Kadencji 2018-2023 r.

  1. Sumiński Michał - Przewodniczący Rady Gminy e-mail: msuminski@wojciechow.pl
    (
    godziny przyjęć interesantów - 11:00 - 12:00 w każdą środę w Urzędzie Gminy)
  2. Kamela Stanisław - Wiceprzewodniczący Rady Gminy e-mail: skamela@wojciechow.pl
  3. Piróg Grzegorz - Wiceprzewodniczący Rady Gminy e-mail: gpirog@wojciechow.pl
  4. Adamczyk Miłosz - Radny Gminy e-mail: madamczyk@wojciechow.pl
  5. Błaszczak Mariusz - Radny Gminy e-mail: mblaszczak@wojciechow.pl
  6. Kołodziejczyk Dariusz - Radny Gminy e-mail: dkolodziejczyk@wojciechow.pl
  7. Kowalski Tomasz - Radny Gminy e-mail: tkowalski@wojciechow.pl
  8. Malik Dariusz - Radny Gminy e-mail: dmalik@wojciechow.pl
  9. Matyjasik Grzegorz - Radny Gminy e-mail: gmatyjasik@wojciechow.pl
  10. Mirosław Marcin - Radny Gminy e-mail: mmiroslaw@wojciechow.pl
  11. Twardowski Andrzej - Radny Gminy e-mail: atwardowski@wojciechow.pl
  12. Zabiegła Anna - Radna Gminy e-mail: azabiegla@wojciechow.pl
  13. Zubrzycki Jarosław - Radny Gminy e-mail: jzubrzycki@wojciechow.pl
  14. Żywicki Kazimierz - Radny Gminy e-mail: kzywicki@wojciechow.pl

 

 

 

Internet szerokopasmowy
Kalendarz wydarzeń
Pracownik Młodociany
Przetargi i ogłoszenia
Ochrona danych osobowych
Katalog firm
Projekty unijne
Ostrzeżenia
Gminny Ośrodek Kultury
Gminny Ośrodek Kultury
Powiat Lubelski
Powiat Lubelski