USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności kulturalne i sportowe

Kobieta przed laptopem

Bezpłatne warsztaty cyfrowe dla dzieci i młodzieży

Opublikowano dn. 16-02-2021

Jak założyć i prowadzić kanał na YouTube, blog czy konto na portalu społecznościowym albo publikować treści jako dziennikarz. Młodzi mieszkańcy gminy Wojciechów mogą zdobyć te i inne umiejętności na warsztatach, które organizuje miejscowy ośrodek kultury. Zajęcia będą bezpłatne, ponieważ pieniądze na ten cel będą pochodzić z Unii Europejskiej.

Ich uczestnicy nauczą się m.in. legalnego wykorzystywania banków zdjęć, muzyki i filmów, prowadzenia wideorozmów, tworzenia wizytówek i własnych stron internetowych oraz projektowania własnych logotypów.

Warsztaty "Bezpieczeństwo w sieci" i "Dziennikarstwo on-line" to propozycja dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zakwalifikowaniu do udziału w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Chętni mogą się zgłaszać do 26 lutego telefonicznie pod numer: 81 517 72 10 albo mailowo pod adres: gok@agroturystyka.pl.

W zależności od sytuacji epidemicznej szkolenia będą się odbywać w Gminnym Ośrodku Kultury w Wojciechowie albo w formie on-line.

Projekt "Cyfrowe GOK-i w podregionie lubelskim" realizowany przez Fundację VCC w Lublinie jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.


(got. GOK w Wojciechowie)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-bezplatne-warsztaty-cyfrowe-dla-dzieci-i-mlodziezy,24741.html?p=1

Plakat z informacjami SIAMTIN Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie zaprasza na SZKOLENIA dla dzieci i młodzieży w wieku 10 - 18 lat w ramach projektu Cyfrowe GOK - i w podregionie lubelskim Bezpieczeństwo w sieci Dziennikarstwo on-line więcej na stronie www.gokwojciechow.pl


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót
Box side
Internet szerokopasmowy
Box side
Kalendarz wydarzeń
Box side
Pracownik Młodociany
Box side
Przetargi i ogłoszenia
Box side
Ochrona danych osobowych
Box side
Katalog firm
Box side
Projekty unijne
Box side
Ostrzeżenia