USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności kulturalne i sportowe

Grafika żółte tło książki i kałamarz z napisem: Eliminacje Gminne do 40 Malego Konkursu Recytatorskiego 29 kwietnia 2021 r. (czwartek) Wieża Ariańska Wojciechowie początek - godz. 10.00

Zapisy małych recytatorów

Opublikowano dn. 22-03-2021

Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń chętnych do udziału w tegorocznej edycji Małego Konkursu Recytatorskiego. Eliminacje gminne są planowane na 29 kwietnia, ale zapisy kończą się 16 kwietnia.

Do rywalizacji mogą przystąpić uczniowie szkół podstawowych, którzy będą oceniani w trzech kategoriach wiekowych - klas I - III, IV - VI i VII - VIII. Ta ostatnia grupa po wieloletniej przerwie może ponownie zaprezentować swoje zdolności recytatorskie. Każdy z uczestników powinien przygotować jeden wiersz lub fragment prozy, nieprezentowany w innych konkursach. Członkowie jury zachęcają uczestników, by wybierali teksty nowe i rzadko prezentowane, ale bliskie młodym recytatorom. Tematyka utworów nie jest ograniczona.

Każda szkoła może zgłosić maksymalnie po trzech przedstawiciel w każdej z kategorii wiekowych. Karty zgłoszeniowe trzeba przesłać do GOK w Wojciechowie tradycyjną pocztą lub mailem na adres: gok@agroturystyka.pl, a dodatkowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerami: 81 517 72 10 i 517 76 22.

Najlepsi uczestnicy eliminacji gminnych zdobędą nominacje do etapu rejonowego, które odbędą się 14 maja w Nałęczowie. Finał jest planowany od 7 do 9 czerwca w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie, który organizuje 40. Mały Konkurs Recytatorski.

 

(fot. GOK w Wojciechowie)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-zapisy-malych-recytatorow,24901.html

 


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót
Box side
Internet szerokopasmowy
Box side
Kalendarz wydarzeń
Box side
Pracownik Młodociany
Box side
Przetargi i ogłoszenia
Box side
Ochrona danych osobowych
Box side
Katalog firm
Box side
Projekty unijne
Box side
Ostrzeżenia