USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności kulturalne i sportowe

Baner z napisami

Ostatnie zgłoszenia na warsztaty kowalskie

Opublikowano dn. 05-05-2021

Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie kończy rekrutację chętnych do udziału w Ogólnopolskich Warsztatach Kowalskich. Zajęcia są planowane na przełom czerwca i lipca, a chętni mogą się zgłaszać jeszcze tylko przez kilka dni.

Adepci sztuki kowalskiej, którzy chcą zdobyć i utrwalić wiedzę oraz umiejętności, korzystając z doświadczenia najlepszych polskich kowali, powinni wypełnić ankietę, dostępną na stronie: www.gokwojciechow.pl i przesłać ją do organizatorów do piątku 7 maja.

Warsztaty są skierowane do młodych ludzi, którzy chcą związać swoją przyszłość z kowalstwem oraz do ludzi dojrzałych, prowadzących własne kuźnie lub warsztaty ślusarskie, zamierzających poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kucia "na gorąco".

Praktyczna nauka zawodu będzie prowadzona w czynnej kuźni przez wykwalifikowanych mistrzów kowalstwa, którzy od lat zajmują się tym zawodem i doskonale znają techniki kowalskie oraz potrzeby współczesnego rynku.

Zajęcia będą trwały od 29 czerwca do 11 lipca po 8 - 9 godzin dziennie.

Koszt udziału w warsztatach to 1600 złotych, za które organizatorzy oferują noclegi w gospodarstwach agroturystycznych, wyżywienie, materiały szkoleniowe i kadrę instruktorską.

Ankietę, która jest podstawą kwalifikacji uczestników, można przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kowale@kowale.com.pl albo pocztą tradycyjną na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie, 24-204 Wojciechów. Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie pod numerami: 81 517 72 10 lub 517 76 22.

Tegoroczne zajęcia będą się odbywać na podobnych zasadach jak przed rokiem, ale prawdopodobnie z udziałem publiczności. Ostateczne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły, a będą zależeć od sytuacji epidemicznej.


(fot. GOK w Wojciechowie)

Źródło: IAS 24

 

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-ostatnie-zgloszenia-na-warsztaty-kowalskie,25084.html?p=1


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót
Box side
Internet szerokopasmowy
Box side
Kalendarz wydarzeń
Box side
Pracownik Młodociany
Box side
Przetargi i ogłoszenia
Box side
Ochrona danych osobowych
Box side
Katalog firm
Box side
Projekty unijne
Box side
Ostrzeżenia