USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności kulturalne i sportowe

Kawałek plakatu

Zaproszenie na warsztaty i wyjazd - aktualne

Opublikowano dn. 19-08-2021

Są jeszcze wolne miejsca na warsztaty na temat "Sposobów zdobienia i ekspozycji produktów lokalnych", organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie. Zajęcia rozpoczną się pod koniec sierpnia, dlatego zainteresowane osoby powinny pospieszyć się z podjęciem decyzji.

Zajęcia poprowadzi profesjonalny kucharz i specjalista w carvingu Piotr Huszcz. Podpowie i pokaże jak artystycznie można rzeźbić warzywa i owoce, jak je barwić naturalnymi barwnikami, a także jak atrakcyjnie eksponować przygotowane produkty.

Ośrodek kultury zachęca również do udziału w dwudniowym wyjazdowym szkoleniu, które odbędzie się na Roztoczu, gdzie uczestnicy poznają dobre praktyki w sprzedaży produktów lokalnych. Odwiedzą m.in. hodowlę pstrąga i restaurację rybną, Zagrodę Guciów i jedną z roztoczańskich pasiek.

Obydwa szkolenia są organizowane w ramach projektu "Dziedzictwo lokalne Gminy Wojciechów - nowoczesne formy dystrybucji", współfinansowanego z pieniędzy unijnych.

Chętni mogą się zapisywać osobiście w GOK w Wojciechowie, telefonicznie pod numerami: 81 517 72 10 i 517 76 22 albo wysyłając maila na adres: gok@@agroturystyka.pl.

Na realizację wszystkich pomysłów GOK otrzyma z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ponad 38 tysięcy złotych.

 

(fot. GOK w Wojciechowie)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-zaproszenie-na-warsztaty-i-wyjazd-aktualne,25669.html

Plakat


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót
Box side
Internet szerokopasmowy
Box side
Kalendarz wydarzeń
Box side
Pracownik Młodociany
Box side
Przetargi i ogłoszenia
Box side
Ochrona danych osobowych
Box side
Katalog firm
Box side
Projekty unijne
Box side
Ostrzeżenia