USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności kulturalne i sportowe

Kawałek plakatu

Szkolny konkurs i kiermasz bożonarodzeniowy

Opublikowano dn. 13-12-2021

Szkoła Podstawowa w Miłocinie po przerwie spowodowanej pandemią wraca do tradycji konkursów ozdób bożonarodzeniowych. Do 16 grudnia czeka na prace, które przez kolejne dwa dni będzie można kupić na świątecznym kiermaszu.

Mogą to być stroiki, bombki, pajączki i inne dekoracje, które będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaków i uczniów klas I - III, ich starszych kolegów z klas IV - VIII oraz dorosłych autorów, na przykład rodziców i dziadków.

Organizatorzy nie narzucają techniki pracy, ale sugerują zastosowanie naturalnych surowców, w tym gałązek, szyszek, drewna, sznurka, suszonych owoców czy papieru. Każdy z autorów może zgłosić jedną propozycję, którą  do najbliższego czwartku powinien dostarczyć do szkoły w Miłocinie.

W tym samym miejscu 17 i 18 grudnia odbędzie się kiermasz bożonarodzeniowych ozdób, z którego dochód będzie przeznaczony na potrzeby organizatorów z Samorządu Uczniowskiego, w tym na nagrody dla laureatów. Wyniki konkursu mają być ogłoszone 20 grudnia na profilu szkoły w Miłocinie na Facebook’u, gdzie można znaleźć również pełny regulamin.

Plakat
(fot. SP w Miłocinie)

Źródło IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-szkolny-konkurs-i-kiermasz-bozonarodzeniowy,26274.html

 

 

 


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót
Box side
Internet szerokopasmowy
Box side
Kalendarz wydarzeń
Box side
Pracownik Młodociany
Box side
Przetargi i ogłoszenia
Box side
Ochrona danych osobowych
Box side
Katalog firm
Box side
Projekty unijne
Box side
Ostrzeżenia