USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności kulturalne i sportowe

Kawałek plakatu

Nie tylko teatralna wyprawa do stolicy

Opublikowano dn. 25-04-2022

Grupowe wyjazdy, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie, przed pandemią cieszyły się dużym zainteresowaniem. Po dwuletniej przerwie placówka wraca do tego pomysłu i zaprasza na wyprawę do stolicy, połączoną ze spektaklem teatralnym z udziałem Krystyny Jandy.

W eskapadzie może wziąć udział maksymalnie 50 osób. - Zwykle takie wyjazdy odbywały się w weekendy, ale bardzo chcemy obejrzeć konkretny spektakl, na który w takich terminach biletów już nie było. Dlatego tym razem wybieramy się w środę 11 maja. Na chętnych czekamy do 25 kwietnia, chyba że limit miejsc zostanie wyczerpany wcześniej - tłumaczy dyrektor GOK w Wojciechowie Agnieszka Gąska.


Wizyta w stolicy rozpocznie się od zwiedzania Starówki, a do "Och - Teatru" uczestnicy wyprawy wybiorą się wieczorem, by obejrzeć "Pomoc domową" z Krystyną Jandą w roli głównej. Spektakl oparty na tekście Marc’a Camoletti’ego był wystawiany na całym świecie kilkadziesiąt tysięcy razy. Ten w "Och - Teatrze" wyreżyserowała Krystyna Janda, której postać kieruje wydarzeniami na scenie. "Pomoc domowa" to zabawna opowieść o zdradach małżeńskich, próbach ich ukrycia i wynikających z tego faktu nieporozumieniach oraz śmieszności ludzkich charakterów.

Koszt wyprawy do Warszawy, obejmujący bilet na spektakl, transport, ubezpieczenie i przewodnika po Starówce, to 200 złotych. Chętni mogą się zapisywać osobiście w ośrodku kultury w Wojciechowie, telefonicznie pod numerami: 81 517 72 10 i 517 76 22 oraz mailowo pod adresem: gok@agroturystyka.pl.

plakat

(fot. GOK w Wojciechowie)

Żródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-nie-tylko-teatralna-wyprawa-do-stolicy,26936.html?p=1

 


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót
Box side
Internet szerokopasmowy
Box side
Kalendarz wydarzeń
Box side
Pracownik Młodociany
Box side
Przetargi i ogłoszenia
Box side
Ochrona danych osobowych
Box side
Katalog firm
Box side
Projekty unijne
Box side
Ostrzeżenia