USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności kulturalne i sportowe

KONKURS

KONKURS

Opublikowano dn. 27-02-2018

Uprzejmie zapraszamy mieszkańców, grupy formalne (organizacje pozarządowe) i środowiska nieformalne (koła gospodyń wiejskich itp.), które działają na obszarze gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn do udziału w konkursie na:

  • palmę tradycyjną i współczesną,
  • pisankę,
  • baranka ze słomy,
  • kartkę z wycinanką z motywem wielkanocnym.

Link do informacji o konkursie i do regulaminu: http://www.zielonypierscien.eu/aktualnosci/uwaga-wielkanocny-konkurs

Zgłoszenia prosimy przesyłać zgodnie z wytycznymi w regulaminie. Będą pamiątkowe nagrody dla zwycięzców. W konkursie mogą wziąć udział tylko te osoby lub grupy, które do dnia 14 marca 2018 r. zgłoszą swoje uczestnictwo przekazując do Biura LGD „Zielony Pierścień” formularz zgłoszeniowy (na adres: LGD "Zielony Pierścień, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn lub na konto mailowe: lgd@zielonypierscien.eu) a do 16 marca 2018 r. dostarczą do Biura LGD „Zielony Pierścień” lub Nałęczowskiego Ośrodka Kultury swoje prace.

Uwaga: Prace można dostarczyć także w dniu Kiermaszu Produktu Lokalnego tj. 18 marca br. w godz. 8.30 – 9.30, który odbędzie się w Nałęczowie na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

Zapraszamy!


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót
Box side
Internet szerokopasmowy
Box side
Kalendarz wydarzeń
Box side
Pracownik Młodociany
Box side
Przetargi i ogłoszenia
Box side
Ochrona danych osobowych
Box side
Katalog firm
Box side
Projekty unijne
Box side
Ostrzeżenia