USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności kulturalne i sportowe

Niepodległościowy konkurs plastyczny

Niepodległościowy konkurs plastyczny

Opublikowano dn. 15-11-2019

Ponad 140 prac zostało zgłoszonych w konkursie plastycznym "101. rocznica odzyskania niepodległości w bieli i czerwieni", ogłoszonym przez Szkołę Podstawową w Miłocinie i Stowarzyszenie "U źródeł Ciemięgi". Jury już oceniło wszystkie propozycje, a uroczyste podsumowanie artystycznych zmagań odbędzie się za kilka dni.

Wyniki zostaną oficjalnie ogłoszone prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, ale już teraz członkowie komisji ujawnili, że poziom prac był bardzo wysoki, były one precyzyjnie wykonane i pomysłowe, a liczba propozycji przerosła oczekiwania organizatorów.

Swoimi zdolnościami plastycznymi wykazali się uczniowie 10 szkół z czterech gmin: Jastków, Konopnica, Nałęczów i Wojciechów. To młodzi artyści z placówek w Jastkowie, Zemborzycach Tereszyńskich, Nałęczowie, Piotrowicach i Sadurkach oraz Łubkach, Maszkach, Miłocinie, Palikijach i Wojciechowie.

Jurorzy oceniało ich prace w czterech kategoriach wiekowych, od przedszkolaków po ósmoklasistów, przyznając łącznie 13 nagród i 15 wyróżnień.

 

(fot. organizatorzy)

 

Żródło: https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-niepodleglosciowy-konkurs-plastyczny,22436.html


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót
Box side
Internet szerokopasmowy
Box side
Kalendarz wydarzeń
Box side
Pracownik Młodociany
Box side
Przetargi i ogłoszenia
Box side
Ochrona danych osobowych
Box side
Katalog firm
Box side
Projekty unijne
Box side
Ostrzeżenia