USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej w Palikijach

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej w Palikijach

Opublikowano dn. 28-08-2020

Drodzy Rodzice.


Oficjalnie dementuję informację, która została podana w dniu dzisiejszym przez redaktora Panoramy Lubelskiej o zamknięciu naszej szkoły z powodu stwierdzonego przypadku koronawirusa.
Ustalenia z Sanepidem nie potwierdziły informacji o wystąpieniu zachorowania w naszej szkole. Redakcja Panoramy Lubelskiej przeprasza za pomyłkę redaktora, który nazwę naszej szkoły pomylił z inną.

Poniżej cytat tekstu przygotowanego dla potrzeb reportażu, w którym podane są nazwy 2 szkół, w których obecnie stwierdzono przypadki zachorowania na koronawirusa.
„Dwie placówki na terenie naszego województwa - w Tarnawatce i Zalipiu na razie są zamknięte z powodu wystąpienia koronawirusa. Sanepid liczy na to, że we wtorek uda się tu wpuścić uczniów”.

Za swojej strony pragnę zapewnić, że w szkole trwają intensywne przygotowania do mającego się odbyć we wtorek rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/21. Wspólnie z pracownikami staramy się zapewnić warunki do jak najbezpieczniejszego powrotu uczniów na zajęcia w trybie stacjonarnym.

Drodzy Uczniowie.
Czekamy na Was z niecierpliwością.

Dyrektor Szkoły - Urszula Rogowska- Misztal


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót