USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

POJEMNIKI NA ŚMIECI

Jesienna zbiórka nietypowych odpadów

Opublikowano dn. 05-10-2020

W przyszłym tygodniu w gminie Wojciechów odbędzie się druga w tym roku mobilna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych. Akcja rozpocznie się w czwartek 8 października i potrwa dwa dni.

W pierwszym dniu zbiórki elektrośmieci, meble i inne odpady wielkogabarytowe powinni wystawić przed swoje posesje mieszkańcy miejscowości: Sporniak, Stasin, Palikije Drugie, Palikije Pierwsze, Miłocin, Maszki koło Wojciechowa, Tomaszówka i Wojciechów.
 
Dzień później, czyli w piątek 9 października, odpady będą odbierane od właścicieli posesji w Maszkach, Wojciechowie Kolonii Piątej, Górze, Halinówce, Łubkach, Łubkach Kolonii, Łubkach Szlachce, Nowym Gaju, Starym Gaju, Cyganówce, Romanówce, Ignacowie, Wojciechowie Kolonii Pierwszej, Szczuczkach i Szczuczkach VI Kolonii.
 
Przed posesje można wystawiać, na przykład stare pralki, telewizory, radioodbiorniki, lodówki, kuchenki gazowe, odkurzacze i mikrofalówki. Można się też pozbyć komputerów, monitorów, drukarek, skanerów, akumulatorów, baterii, zmywarek, zamrażarek, żelazek, i innych urządzeń AGD, a także elektronarzędzi i zabawek elektrycznych.
 
Odpady zostaną odebrane pod warunkiem, że będą wystawione przy drodze gminnej do 7.00 rano w dniu zbiórki, wyznaczonej dla poszczególnych miejscowości.

Autor: Gmina Wojciechów
Powrót