USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

plakat kawałek

Ku pamięci Józefa Gadeckiego

Opublikowano dn. 08-10-2020

Społeczność Szkoły Podstawowej w Palikijach zbiera pieniądze na rewitalizację miejsca spoczynku pierwszego kierownika tej placówki Józefa Gadeckiego. W najbliższą niedzielę szkoła zaprasza na koncert i kiermasz prac uczniów, które odbędą się po mszy świętej w miejscowym kościele.

Eucharystia w intencji Józefa Gadeckiego, a także byłych i obecnych nauczycieli, pracowników, absolwentów i uczniów rozpocznie się 11 października o 11.00. Po mszy odbędzie się koncert organowy w wykonaniu absolwenta Szkoły Podstawowej w Palikijach Piotra Bożyma i zespołu "Magnificat".
 

Również w niedzielę, po obydwu mszach, będzie można kupić prace uczniów i wesprzeć w ten sposób starania rady rodziców o odnowienie pomnika Józefa Gadeckiego, który spoczywa na cmentarzu w Wojciechowie.

Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału we mszy świętej, a chciałyby mieć swój wkład w inicjatywę, popieraną przez wójta gminy Wojciechów Artura Markowskiego, mogą wpłacać pieniądze na konto rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Palikijach o numerze: 30 8735 1017 1001 3427 2000 0010 z dopiskiem "Rewitalizacja grobu śp. Józefa Gadeckiego".

 

(fot. organizatorzy)

Plakat

 

 Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-ku-pamieci-jozefa-gadeckiego,24127.html


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót