USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

grafika ogólna- pieniądze- euro

Teraz szkolenie - potem dotacje?

Opublikowano dn. 12-10-2020

Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Wojciechów i innych gmin, należących do Lokalnej Grupy Działania "Zielony pierścień", którzy chcą się starać o unijne dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ze względu na duże zainteresowanie potencjalnych wnioskodawców stowarzyszenie organizuje kolejne szkolenie na temat przygotowania niezbędnych dokumentów i zapowiada nabór wniosków jeszcze w tym roku.

Prowadzący zajęcia pomogą m.in. w przygotowaniu biznesplanu i wniosku o przyznanie unijnej pomocy. Oprócz informacji teoretycznych uczestnicy szkolenia wezmą udział w warsztatach, które pozwolą zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.
 
Dwudniowe szkolenie odbędzie się 22 i 27 października w biurze LGD w w Kośminie, a zainteresowani mogą się na nie zgłaszać telefonicznie pod numer: 81 50 16 140 lub mailowo pod adres: lgd@zielonypierscien.eu. Rekrutacja chętnych trwa do 20 października.
 
Oprócz Wojciechowa oferta jest skierowana do mieszkańców gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica i Żyrzyn.

Autor: Gmina Wojciechów
Powrót