USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

kobieta w maseczce, obok cząsteczki wirusa

Nowe ograniczenia z powodu COVID-19

Opublikowano dn. 09-11-2020

W związku z potwierdzonymi przypadkami zachorowań na COVID-19 oraz koniecznością poddania się kwarantannie i samoizolacji pracowników, Ośrodek Pomocy Społecznej w Wojciechowie do 13 listopada jest zamknięty. W pilnych sprawach można się kontaktować z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bełżycach

W związku z potwierdzonymi przypadkami zachorowań na COVID-19 oraz koniecznością poddania się kwarantannie i samoizolacji pracowników, Ośrodek Pomocy Społecznej w Wojciechowie do 13 listopada jest zamknięty. W pilnych sprawach można się kontaktować z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bełżycach.
 
Numer telefonu do Ośrodka Pomocy Społecznej w Bełżycach: 81 517 24 68.
 
Wnioski o przyznanie prawa do świadczeń można przekazywać do OPS w Wojciechowie tradycyjną pocztą lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej, wszelkie zapytania można również kierować pod adres email:ops@opswojciechow.pl 
 
Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów od 7 listopada zamknięte dla gości będą placówki kultury. Dotyczy to m.in. Muzeum Kowalstwa i Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechowie oraz miejscowej biblioteki i jej filii w Palikijach i w Szczuczkach.
 
W ograniczonym zakresie pracuje również urząd gminy. Pracownicy są dostępni telefonicznie pod numerem: 81 517 72 41 lub mailowo pod adresem: info@wojciechow.pl, a niezbędne dokumenty można dostarczać także za pośrednictwem platformy ePUAP.
 
W sytuacjach wyjątkowych wizyty w urzędzie są dopuszczalne, ale wyłącznie po wcześniejszym omówieniu sprawy telefonicznie oraz ustaleniu terminu wizyty z pracownikiem.

Autor: Gmina Wojciechów
Powrót