USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Książki

Biblioteki zapraszają

Opublikowano dn. 01-12-2020

Czytelnicy z Wojciechowa i okolic od wtorku 1 grudnia będą mogli ponownie wypożyczać książki z miejscowych bibliotek publicznych. Takie możliwości dają nowe wytyczne Rady Ministrów, która dopuszcza możliwość obsługi czytelników z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.

Według nowych zaleceń w bibliotece może przebywać 1 osoba (nie licząc bibliotekarzy) oraz obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

Jednocześnie pracownicy bibliotek w Wojciechowie, Palikijach i Szczuczkach zachęcają czytelników, by przed przyjściem do wybranej placówki zamawiali książki telefonicznie lub mailowo.

Gminna Biblioteka Publliczna w Wojciechowie przyjmuje zamówienia pod numerem: 81 517 72 10 i adresem: wegorowska@vp.pl. Z filią w Palikijach można się kontaktować pod numerem: 81 517 70 02 i adresem: b.czerniec@op.pl, a z filią w Szczuczkach pod numerem: 81 517 13 18 i adresem: b.czerniec@op.pl.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów Muzeum Kowalstwa i Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie pozostają zamknięte do 27 grudnia.

Źródło: IAS 24 

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-biblioteki-zapraszaja,24364.html?p=1

 


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót