USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

ninka_plakat

Zbieramy nakrętki dla Nineczki Kropeczki

Opublikowano dn. 15-01-2021

Zbieramy nakrętki dla Nineczki Kropeczki

 serce

Nina ma dopiero 20 miesięcy, a w swoim krótkim życiu choroba odebrała jej już możliwość samodzielnego poruszania się, chodzenia na czworaka, stawania. Dziewczynka urodziła się z bardzo ciężką, wyniszczającą chorobą – rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). Jej codziennością jest bolesna rehabilitacja, mająca na celu spowolnienie postępu choroby i walka o możliwość oddychania i przełykania. Jedynym ratunkiem dla niej jest podanie terapii genowej. W imieniu Rodziny Niny Słupskiej, zwracam się z prośbą o pomoc i nagłośnienie zbiórki, której celem jest zebranie ogromnej kwoty, ponad 9,5 mln zł, na lek ratujący życie Niny. Jest to niewątpliwie gigantyczny koszt, którego rodzina nie udźwignie.

 

 

Dzisiaj w centralnym punkcie naszej gminy, obok Kuźni Pana Romana Czernieca został zamontowany specjalny pojemnik w kształcie Serca, przeznaczony do zbiórki nakrętek. 

serce_wojta

 

Prosimy wszystkich mieszkańców gminy Wojciechów o włączenie się w akcję zbierania plastikowych nakrętek!!! Zbieramy nakrętki po napojach, chemii, kawie itp.

 

Między innymi w ten sposób możemy pomoc drugiemu potrzebującemu człowiekowi, otwierając swoje serca. Nic nas to nie kosztuje a cel jest bardzo szczytny!!! 

 

POKAŻMY, ŻE WOJCIECHÓW MA WIELKIE SERCE!

 

plakat

Inne formy pomocy Nince

Link do wpłat i historii Niny: https://www.siepomaga.pl/nina
Grupa licytacji dla Niny na Facebooku :
https://www.facebook.com/groups/380000670081262/?ref=share
Z pomocą dobrych serc, które mogą wesprzeć zbiórkę finansowo bądź zasilić licytację, nie tracimy wiary w powodzenie tego przedsięwzięcia.

Pełna historia Niny oraz bieżące informacje znajdują się na Fanpage Niny na Facebooku:
https://www.facebook.com/NineczkakropeczkaSMA/

 

Przypominamy również o trwającej akcji "Przekaż 1% podatku" 

Więcej informacji: https://www.wojciechow.pl/aktualnosci/n,189144,prosimy-o-przekazanie-1-podatku-dla-mieszkanki-gminy-wojciechow.html

 

Z wyrazami szacunku

Artur Markowski – Wójt Gminy Wojciechów


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót