USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

pod bialo czerwona

„Pod biało-czerwoną”

Opublikowano dn. 03-02-2021

Gmina Wojciechów zakwalifikowała się do finałowego etapu projektu „Pod biało-czerwoną”!!!

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za Państwa działania i aktywność podjętą w projekcie „Pod biało-czerwoną” i poinformować o kolejnych etapach projektu. To również dzięki Państwa staraniom udało się zebrać łącznie ponad 417 932 głosów poparcia mieszkańców polskich gmin, co oznacza, że prawie pół miliona Polaków zaangażowało się w ten łączący lokalne społeczności projekt.
Miło nam Państwa poinformować, że na stronie www.gov.pl/web/bialoczerwona opublikowana została lista gmin (m. in. Gmina Wojciechów), które spełniły warunki określone w regulaminie projektu i zakwalifikowały się do finałowego etapu projektu „Pod biało-czerwoną” związanego z realizacją zakupu i montażu masztów z biało-czerwonymi flagami. Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym!

Jednocześnie zaznaczamy, że w związku z sytuacją epidemiczną priorytetem działań Rządu RP jest obecnie walka z koronawirusem i skutkami epidemii COVID-19. W związku z tym termin realizacji kolejnego etapu projektu – zakupu i montażu masztów z flagami w poszczególnych gminach, które spełniły warunki projektu zostaje przesunięty na termin późniejszy w 2021 roku.

Mamy nadzieję, że przeprowadzenie Narodowego Programu Szczepień umożliwi realizację tego finałowego etapu projektu „Pod biało-czerwoną” w możliwie najszybszym terminie, dzięki czemu będziemy mogli się wspólnie spotkać pod biało-czerwoną flagą już niedługo.

Z zakwalifikowanymi do kolejnego etapu projektu gminami będą się kontaktowały poszczególne urzędy wojewódzkie. Ze względu na wyżej wymienione kwestie uprzejmie prosimy o cierpliwość w tej kwestii. Więcej informacji w komunikacie: https://www.gov.pl/.../bialo.../wyniki-glosowania-online/...

Z wyrazami szacunku
Zespół „Pod biało-czerwoną”
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Autor: Gmina Wojciechów
Powrót