USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

złap rybkę

Zapraszamy do udziału w konkursie dla dzieci "Złap Rybkę"

Opublikowano dn. 14-06-2021

Uprzejmie informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie organizuje Konkurs dla dzieci „Złap rybkę”. Konkurs ma na celu promocję potencjału i tradycji rybackich województwa lubelskiego i upowszechnianie wśród dzieci wiedzy o rybach słodkowodnych występujących w wodach województwa lubelskiego.

złap rybkę

 

Zadanie konkursowe to przedstawienie swoich pasji związanych z rybami i wędkarstwem, a także przedstawienie ciekawych historii, wypraw i przygód oraz podzielenie się wiedzą na temat życia ryb, ciekawostkami, np. które ryby żyją najdłużej, są największe, rzadko występują lub są pod ochroną.

 

Zachęcamy do przedstawienia historii, przygód, spotkań lub pasji związanych z rybami, rybactwem, wędkarstwem, obserwacją ich środowiska naturalnego i ciekawostkami z życia ryb.

 

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci zamieszkujących teren województwa lubelskiego, i odbywał się będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

 

pierwsza: dzieci w wieku 7-11 lat

druga: dzieci w wieku 12-15 lat

 

Zgłoszenia prac do konkursu można dokonać za pomocą poczty:

 

a.            elektronicznej na adres e-mailowy Sekretariatu Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie: rolnictwo@lubelskie.pl, podając w tytule wiadomości hasło: Konkurs „Złap rybkę”,

 

b.            lub tradycyjnej na adres: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Grottgera 4,

20-029 Lublin, z dopiskiem: Konkurs „Złap rybkę”.

 

Zgłoszenie prac do konkursu należy przesłać w terminie do dnia 18 czerwca 2021 roku, natomiast ogłoszenie wyników konkursu nastąpi dnia 5 lipca br., wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie, tel. 81 44 16 532.

 

Ikona pdfZałącznik Nr 1 do regulaminu Konkurs_Złap_rybkę

Ikona pdfZałącznik Nr 2 do regulaminu Konkurs_Złap_rybkę

Ikona pdfRegulamin konkursu dla dzieci_Złap_Rybkę


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót