USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Mistrzowie Agro

MISTRZOWIE AGRO 2021

Opublikowano dn. 07-10-2021

Tegoroczna edycja największego w Polsce plebiscytu wiejskiego i rolniczego rozpoczęta! Zwycięzcy odbiorą nagrody już pod koniec listopada podczas Centralnych Targów Rolniczych w PTAK Warsaw Expo - najważniejszej w Polsce imprezy w branży agro, która odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Mamy przyjemność poinformować, że przedstawiciele Gminy Wojciechów zostali nominowani do tytułu Koło Gospodyń Wiejskich Roku w tegorocznej edycji akcji Mistrzowie Agro – największego plebiscytu wiejskiego i rolniczego w Polsce, który w naszym województwie jest prowadzony przez "Kurier Lubelski" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Nominacje do nagród uzyskały koła gospodyń wiejskich KGW Jedyneczki w Wojciechów Kolonia Pierwsza, KGW w Stasinie.

Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych, które odbędą się w dniach 26-28 listopada br.

Serdecznie zachęcamy do wspierania reprezentantów gminy w akcji Mistrzowie Agro poprzez upowszechnienie wiadomości o akcji. Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.

Wszelkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowych pod adresem: www.kurierlubelski.pl/agro


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót