USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

LOGO GMINA

Ankieta dotycząca kompostowania bioodpadów w przydomowych kompostownikach

Opublikowano dn. 12-05-2022

Szanowni Państwo, zwracamy się do Mieszkańców kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach o wypełnienie załączonej poniżej ankiety.

Celem ankiety jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi (wytworzonych i poddanych kompostowaniu) na terenie Gminy Wojciechów w 2021 roku. W związku z nowymi zasadami obliczenia poziomów recyklingu (Rozp. Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021r.) dane zawarte w ankiecie będą wliczone do poziomów, które musi osiągnąć gmina.

Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe dla osób, które korzystają ze zwolnienia z opłaty dla posiadaczy kompostowników przydomowych. Do udziału zachęcamy również pozostałych właścicieli nieruchomości kompostujących bioodpady.

Ankietę należy odesłać lub dostarczyć do Urzędu Gminy Wojciechów, Wojciechów nr 5, 24-204 Wojciechów (budynek Agronomówki pok. nr 4 na parterze) do 30 maja br.

Dodatkowe Informacje można uzyskać w tutejszym urzędzie budynek Agronomówki pok. nr 4 na parterze lub telefonicznie 81 5177-241 w. 27

Druk ankiety można pobrać poniżej  lub w  budynku Urzędu Gminy Wojciechów.

Załącznik:

Ikona pdfAnkieta-bioodpady_kompostownik


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót