USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Kawałek plakatu

GOK zaprasza młodych reporterów

Opublikowano dn. 19-12-2022

Młodzi ludzie bardzo dużo czasu spędzają w sieci, w tym na popularnych komunikatorach i portalach społecznościowych, które są dla nich często miejscem nauki, rozrywki, rozwijania swoich pasji i nawiązywania nowych znajomości. Młodzież z gminy Wojciechów może zdobyć nowe umiejętności w tym zakresie na zajęciach w miejscowym ośrodku kultury.

Placówka tworzy Koło Młodych Reporterów, a powodzenie tego pomysłu zależy od samych zainteresowanych.


- Codzienna praca z dziećmi i seniorami to dla wielu instytucji takich jak nasza jest standardem. Z młodzieżą jest zdecydowanie trudniej, ale mamy nadzieję, że to się zmieni. Młodym ludziom oferujemy możliwość zdobycia nowych umiejętności, które w przyszłości mogą przynieść korzyści także nam w postaci promocji naszej działalności - mówią pomysłodawcy Koła Młodych Reporterów.

W programie zajęć są m.in. tworzenie materiałów w social mediach i profesjonalne prowadzenie portali społecznościowych. Szczegółowy zakres tematyczny i pełny harmonogram spotkań, które będą prowadzić instruktorzy ośrodka kultury, będzie dostosowany do oczekiwań młodzieży, a zostanie opracowany po zakończeniu rekrutacji.

Chętni mogą się zgłaszać osobiście do GOK w Wojciechowie lub telefonicznie pod numer: 81 517 72 10. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 grudnia, a pierwsze zajęcia są planowane na styczeń 2023 roku.

Pomysłodawcy nowego koło mają nadzieję, że ich propozycja spotka się z życzliwym przyjęciem młodych mieszkańców gminy, a zajęcia wejdą na stałe do oferty ośrodka kultury.

plakat
Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-gok-zaprasza-mlodych-reporterow,28182.html?p=1


(fot. GOK w Wojciechowie)


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót