USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Kawałek plakatu

Feryjne atrakcje

Opublikowano dn. 09-01-2023

Eksperymenty z suchym lodem w Laboratorium Młodego Naukowca, wyprawa do "Strefy wysokich lotów" i na kręgle do Lublina, warsztaty survivalowe z Ekipą Las Przygodas oraz warsztaty programowania w świecie Minecraft. To tylko wybrane propozycje na zbliżające się ferie zimowe, które przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie.

Spotkania dla dzieci i młodzieży będą się odbywać w dni robocze przez całe ferie, ale na wszystkie zajęcia i wyjazdy obowiązują zapisy. Ośrodek kultury czeka na zgłoszenia chętnych najpóźniej do 11 stycznia, chyba że wcześniej limit miejsc, szczególnie na wycieczki do Lublina, zostanie wyczerpany.

Pierwszy wyjazd do stolicy województwa jest planowany na piątek 20 stycznia, a kolejny odbędzie się we wtorek 24 stycznia. To dwie z pięciu płatnych propozycji GOK. Kolejnymi są warsztaty programowania w świecie Minecraft, kreatywne warsztaty robienia Slime i zajęcia w Laboratorium Młodego Naukowca.

Na liście bezpłatnych spotkań są m.in.: warsztaty wykonywania prezentów dla Babci i Dziadka, zajęcia dziennikarskie w Akademii Młodego Reportera i zimowe zajęcia z rękodziełem. GOK zaplanował również wieczór strachów, zajęcia taneczne i ruchowe oraz turnieje gier planszowych i piłkarzyków.

Wojciechowski ośrodek kultury zaprasza także na bal przebierańców i ognisko na zakończenie ferii.

Pełny harmonogram spotkań jest dostępny na stronie internowej GOK i profilu placówki na Facebook’u, a dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w siedzibie ośrodka albo telefonicznie pod numerem: 81 517 72 10.

Plakat
(fot. GOK w Wojciechowie)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-feryjne-atrakcje,28267.html?p=1

 


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót