USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Konkursy dla dzieci pod nazwą ‘Z rybką za Pan Brat” oraz „Złap rybkę”

Opublikowano dn. 01-06-2023

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie organizuje kolejną edycję konkursów dla dzieci pod nazwą ‘Z rybką za Pan Brat” oraz „Złap rybkę”. Głównym założeniem konkursów jest upowszechnianie wśród dzieci wiedzy o rybach słodkowodnych żyjących w naturalnym środowisku w stawach, jeziorach, rzekach oraz innych akwenach.

Konkursy mają charakter edukacyjny i mają na celu przedstawienie swoich pasji związanych z rybami i wędkarstwem, a także przybliżenie ciekawych historii, wypraw
i przygód oraz podzielenie się wiedzą związaną ze zwyczajami z życia ryb. Mile widziane będzie zaprezentowanie ciekawostek w przedmiotowej tematyce np. które ryby żyją najdłużej, są największe, rzadko występują lub są pod ochroną. Organizowane konkursy przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-15 lat, zamieszkujące województwo lubelskie. Zgłoszenia prac do konkursów należy dokonać na stosownych formularzach w terminie do dnia 31 lipca 2023 r.

Mając powyższe na uwadze, zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie powyższej informacji zainteresowanym dzieciom i zaproszenie ich do udziału w konkursach. Dla laureatów i uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe, puchary, dyplomy oraz wyróżnienia.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących konkursów prosimy o kontakt z pracownikami Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich tel. 81 44 16 532.

Serdecznie zapraszamy.

 

Ikona docxZałącznik nr 1 do regulaminu Konkurs z Rybką za Pan Brat

Ikona docxRegulamin Konkursu z Rybką za Pan Brat

Ikona docxZałącznik nr 1 do Regulaminu Konkurs Złap Rybkę

Ikona docZałącznik nr 2 do regulaminu Konkurs z Rybką za Pan Brat

Ikona docx1. Regulamin Konkursu Złap Rybkę 2023

Ikona docZałącznik nr 2 do regulaminu Konkurs Złap Rybkę


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót