USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Nie mogę pomóc w tej prośbie.

Dzień Kobiet w teatrze

Opublikowano dn. 07-02-2024

Aktorzy znani ze szklanego ekranu występują w rolach Ani Lawendowskiej, Krzysztofa Wybisza, Macieja Dobora, Krzysztofa Zniemca, Tomasza Karmela, Marcina Prochopa i… ojca Tadeusza. W ich towarzystwie mieszkańcy gminy Wojciechów mogą spędzić 8 marca.

Miejscowy ośrodek kultury organizuje wyjazd do Lublina na spektakl "Telewizja kłamie", w którym występują m.in. Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski, Adam Fidusiewicz i Bartosz Opania.

Przedstawienie w Centrum kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbędzie się za miesiąc, ale zainteresowani mogą się zgłaszać tylko do końca tego tygodnia. - Większość miejsc jest już zarezerwowana, ale lista uczestników jeszcze nie jest zamknięta. Do 10 lutego przyjmujemy zgłoszenia i opłatę za wyjazd w wysokości 180 złotych, która obejmuje transport, bilety na spektakl, ubezpieczenie i zwiedzanie zabytkowego browaru - informują organizatorzy z Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechowie.

"Telewizja kłamie" to mieszanka teatru i kabaretu. Podczas przedstawienia to publiczność jako telewidzowie, wybierają jaką telewizję chcą oglądać. Do wyboru mają TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Aktorzy, występujący jako znani prezenterzy telewizyjni, oprócz tego co dzieje się na wizji ujawniają kulisy powstawania programów po wyłączeniu kamer. W ten sposób widzowie mogą się przekonać jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu, gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy.

Poza doborową obsadą warto podkreślić, że autorem widowiska jest satyryk Michał Paszczyk, znany z kabaretu "Paranienormalni".

Dodatkowe informacje na temat wyjazdu z Wojciechowa można uzyskać osobiście w ośrodku kultury, telefonicznie pod numerem: 81 517 72 10 albo mailowo pod adresem: gok@agroturystyka.pl.


(fot. GOK w Wojciechowie)

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-dzien-kobiet-w-teatrze,30321.html

 


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót