USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

200 lat dla Zofii Chęć

200 lat dla Zofii Chęć

Opublikowano dn. 14-05-2024

Najstarsza mieszkanka gminy Wojciechów Zofia Chęć z Wojciechowa Kolonii Pierwszej ukończyła 100 lat. Z tej okazji jubilatkę odwiedzili przedstawiciele władz samorządowych i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, by przekazać gratulacje, upominki i życzenia.

Jedyna 100-latka w gminie otrzymała m.in. listy gratulacyjne od premiera i prezesa KRUS, które wręczyli Pani Zofii wójt Artur Markowski i kierownik Punktu Terenowego KRUS w Bełżycach Karolina Skrzetuska-Turska.

Goście, wśród nich również przewodniczący rady gminy Sławomir Chudzik i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Wojciechowie Anna Ozimek, życzyli jubilatce kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu oraz wielu radosnych chwil pełnych życzliwości i miłości najbliższych.

Zofia Chęć, której podczas spotkania towarzyszyła rodzina, mimo sędziwego wieku cieszy się znakomitą formą i zdrowiem. Przez wiele lat aktywnie działała z miejscowym kole gospodyń wiejskich, którego była założycielką. Obecnie dostojna jubilatka mieszka z córką w Wojciechowie Kolonii Pierwszej.

(fot. UG Wojciechów)

https://ias24.eu/aktualnosci,wojciechow-200-lat-dla-zofii-chec-foto,30820,1.html

 

Opublikowano dn. 14-05-2024


Autor: Ewa Urban
Powrót