USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Szkolenia Komputerowe

DARMOWE SZKOLENIA KOMPUTEROWE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WOJCIECHÓW

Opublikowano dn. 07-05-2019

Realizacja projektu odbywać się będzie w okresie od 01.05.2019 do 30.03.2020. W ramach projektu z nieodpłatnych szkoleń komputerowych skorzysta 168 mieszkańców naszej gminy. Projekt rusza od 1-go maja 2019r

Urząd Gminy w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Wojciechowskie Arianki” przystępuje do realizacji projektu pn „Z KOMPUTEREM NA TAK”- wzrost kompetencji cyfrowych u 168 uczestników szkoleń komputerowych z terenu gminy Wojciechów,                     w tym osób niepełnosprawnych” realizowanego z pozyskanych środków w ramach  konkursu grantowego:  e – MISJA - rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa lubelskiego i podkarpackiego - Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 ogłoszonego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej, FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Demokracji, oraz Stowarzyszenie Edukacji Nieformalnej „MERITUM” .

 Realizacja projektu odbywać się będzie w okresie od 01.05.2019 do 30.03.2020.
W ramach projektu z nieodpłatnych szkoleń komputerowych skorzysta 168 mieszkańców naszej gminy.

 Projekt rusza od 1-go maja 2019r .

 Szkolenia będą obejmować 16 godz. szkoleniowych tj 2 dni x 8 godzin.

Nabór na szkolenia odbywać się będzie w systemie ciągłym tj. po zebraniu 12 osób chętnych na dany obszar tematyczny, uruchamiamy szkolenie.

W ramach szkolenia uczestnicy mają zapewnione:

- materiały szkoleniowe

- serwis kawowy

- catering

- laptopy, z których korzystać będą uczestnicy podczas szkoleń

- trenerów

 Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu mogą zgłaszać się do uczestnictwa w następujących obszarach tematycznych:

  1. Rolnik w sieci
  2. Mój biznes w sieci
  3. Moje finanse i transakcje w sieci
  4. Kultura w sieci
  5. Rodzic w Internecie
  6. Działam w sieciach społecznościowych
  7. Tworzę własną stronę internetową (blog)

 Zgłoszenia i odpowiedzi na wszystkie pytania udziela Koordynator projektu: Małgorzata Kowalczyk tel. 695 177 327 e-mail: e-prosto@wp.pl


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót