USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

KOWR

Informacja z MRiRW - EIT Food

Opublikowano dn. 07-08-2019

Informacja z Departamentu Rynków Rolnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, dla zainteresowanych przedsiębiorców, instytutów badawczych, uczelni i rolników.

Szanowni Państwo,

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Lublinie w załączeniu przesyła informację otrzymaną  z Departamentu Rynków Rolnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z prośbą o rozpowszechnienie zawartych tam danych wśród zainteresowanych przedsiębiorców, instytutów badawczych, uczelni i rolników znajdujących się na terenie Państwa instytucji.

EIT Food to międzynarodowe konsorcjum firm partnerskich, instytutów badawczych, uniwersytetów i SME, które realizuje projekty innowacyjne i wspiera przedsiębiorców w sektorze rolno-spożywczym. Jednym z programów wsparcia dla startupów jest projekt TEST Farms, który umożliwia wynalazcom przetestowanie swojego rozwiązania z rolnikiem, instytutem badawczym lub uniwersytetem i zaprezentowanie swojej innowacyjnej usługi potencjalnym klientom przy wsparciu EIT Food podczas tzw. Dnia Testowego. Przedsiębiorcy mogą uzyskać granty do 5 000 EUR do wykorzystania do końca listopada 2019 roku. Aplikacje można składać online do 20 sierpnia na stronie www.f6s.com/testfarmspoland

KOWR

IKONA PDFInformacja EIT Food


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót