USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Warsztaty autorskich dekoracji świątecznych

Warsztaty autorskich dekoracji świątecznych

Opublikowano dn. 13-12-2019

Stroiki czy inne ozdoby bożonarodzeniowe można kupić w sklepie, ale te wykonane własnoręcznie będą wyjątkową dekoracją świątecznych stołów czy domów. Mieszkańcy gminy Wojciechów mogą wykonać takie kompozycje na warsztatach, organizowanych przez miejscowy ośrodek kultury.

To oferta skierowana do starszej młodzieży i dorosłych mieszkańców gminy, którzy mogą wybrać jeden z trzech terminów i lokalizacji zajęć.

W poniedziałek 16 grudnia warsztaty odbędą się w filii bibliotecznej w Szczuczkach, dwa dni później w filii w Wojciechowie, a 19 grudnia w Palikijach.
 
Koszt udziału w zajęciach to 20 złotych od osoby, które będą przeznaczone na zakup materiałów. Wszystkie prace, które powstaną na warsztatach pod kierunkiem instruktorów ośrodka kultury, autorzy zabiorą ze sobą do udekorowania swoich mieszkań i domów.

Zainteresowani mogą się zapisywać na zajęcia we wspomnianych filiach bibliotecznych, a dodatkowe informacje uzyskać w Gminnym Ośrodku Kultury w Wojciechowie, także telefonicznie pod numerem: 81 517 72 10.
 

Autor: Gmina Wojciechów
Powrót