USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Bardzo dziękujemy Wszystkim za okazaną życzliwość i wsparcie  dla Rodziny Poszkodowanej w pożarze budynku mieszkalnego  w dniu 5 grudnia 2019 r. w miejscowości Miłocin.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za okazaną życzliwość i wsparcie dla Rodziny Poszkodowanej w pożarze budynku mieszkalnego w dniu 5 grudnia 2019 r. w miejscowości Miłocin.

Opublikowano dn. 13-12-2019

Bardzo dziękujemy Wszystkim za okazaną życzliwość i wsparcie  dla Rodziny Poszkodowanej w pożarze budynku mieszkalnego  w dniu 5 grudnia 2019 r. w miejscowości Miłocin.  
Dzięki Państwa ofiarności udało się pozyskać znaczne ilości pomocy rzeczowej w postaci: odzieży, obuwia, podstawowego sprzętu gospodarstwa domowego, środków czystości, zabawek dla dzieci, przyborów szkolnych, żywności oraz mebli.  Z uwagi na powyższe na dzień dzisiejszy nie ma potrzeby dostarczania pomocy rzeczowej w większej ilości,  ponieważ podstawowe potrzeby bytowe Rodziny w tym zakresie zostały zabezpieczone. Będziemy jednak wdzięczni za wsparcie inicjatywy odbudowy domu dla osób poszkodowanych poprzez dokonywanie na ten cel wpłat pieniężnych na: https://zrzutka.pl/v64b4e

Dziękujemy bardzo!!!


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót