USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Ostatnie głosy na sportowców roku

Ostatnie głosy na sportowców roku

Opublikowano dn. 17-12-2019

Kończy się głosowanie w pierwszym etapie sportowego plebiscytu Kuriera Lubelskiego. O tytuł "Sportowiec Junior Roku" walczy m.in. uczennica Szkoły Podstawowej im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Weronika Mirosław. Jeśli otrzyma odpowiednie wsparcie sympatyków, zawodniczka uprawiająca "stunt rowerowy", zakwalifikuje się do kolejnej rundy konkursu.

By poprzeć jej kandydaturę wystarczy wejść na stronę: kurierlubelski.pl i dalej postępować zgodnie z instrukcją. "Sportowiec Junior Roku" to jedna z czterech plebiscytowych kategorii. Czytelnicy gazety wybierają również: "Sportowca Roku", "Trenera Roku" i "Drużynę Roku".
 
Weronika Mirosław uprawia dyscyplinę, która wymaga dużej odwagi, zwinności i odpowiedniego przygotowania fizycznego. "Stunt rowerowy" jest bowiem odmianą kolarstwa, która polega na jeździe na jednym kole przy jednoczesnym wykonywaniu akrobacji.
 
Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu kończy się we wtorek 17 grudnia. Do kolejnego zostaną zakwalifikowani tylko najlepsi kandydaci z poszczególnych powiatów, a ogłoszenie wyników i uroczyste podsumowanie konkursu jest planowane na styczeń.
 
(fot. UG Wojciechów)
 

Autor: Gmina Wojciechów
Powrót