USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Śladami Andrzeja Grubby

Śladami Andrzeja Grubby

Opublikowano dn. 20-12-2019

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Palikijach zdominowali Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Wojciechowie. Zajęli 9 z 10 miejsc na podium w dwóch kategoriach wiekowych, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców.

Wśród pingpongistek z klas IV - VI Aleksandra Gałus wygrała z Mają Jamróz. W rywalizacji chłopców najlepszy okazał się Przemysław Skrzypczak, drugie miejsce zajął Jakub Błaszczak, a trzeci był Kamil Kura.

W zawodach dziewcząt z klas VII - VIII zwyciężyła Weronika Krawczyńska przed Martyną Bieniek i Weroniką Błaszczak. Pierwsze miejsce wśród chłopców zajął Paweł Hołodyn, drugi był Mateusz Gałus, a na trzecim uplasował się Bartosz Pojenta z SP Miłocin, który jako jedyny zawodnik spoza SP Palikije stanął na podium tegorocznych zawodów.
 
Najlepsi spośród 30 uczestników zawodów odebrali puchary i dyplomy z rak zastępcy wójta gminy Wojciechów Tomasza Zielonki. W imieniu patronów turnieju - wójta Artura Markowskiego i Klubu Sportowego "Strażak" Wojciechów, Tomasz Zielonka dziękował także nauczycielkom wychowania fizycznego za przygotowanie uczniów - Dorocie Kołodziejczyk, Martynie Wiącek-Piwońskiej i Elżbiecie Miareczce-Czubak.
 
Fundatorem nagród i poczęstunku dla uczestników zawodów był KS "Strażak" Wojciechów.
 

Opublikowano dn. 20-12-2019


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót