USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Wykadrowana część zdjęcie przedstawiająca Pana Artura Markowskiego

Finisz głosowania na "Osobowości Roku"

Opublikowano dn. 26-02-2020

Kończy się głosowanie w wojewódzkim etapie plebiscytu Kuriera Lubelskiego na "Osobowości Roku". Wśród kandydatów do tytułu w kategorii "Polityka, samorządność i społeczność lokalna" jest wójt gminy Wojciechów Artur Markowski.

Redakcja gazety nominowała go za "wzorową postawę podczas ubiegłorocznej trąby powietrznej, która przeszła nad gminą Wojciechów". Na szczeblu powiatowym plebiscytu Artur Markowski zdobył 411 głosów, zajmując pierwsze miejsce i zdobywając nominację do etapu wojewódzkiego, w którym głosowanie trwa do najbliższego piątku.
 
Dziękując za poparcie w pierwszym etapie konkursu Artur Markowski przyznał, że piastując stanowisko wójta jego obowiązkiem jest dbałość o stan gminy, jej właściwą promocję i dobro jej mieszkańców, szczególnie w sytuacjach ekstremalnych. Jego zdaniem najlepszą nagrodą dla władz samorządowych jest satysfakcja ludzi z podejmowanych działań, a nominację i dotychczasowe efekty głosowania wójt Markowski traktuje jako nagrodę dla gminy i jej mieszkańców, w tym głównie tych poszkodowanych przez trąbę powietrzną.
 
Głosowanie w etapie wojewódzkim plebiscytu kończy się w piątek 28 lutego o 22.00. By poprzeć kandydaturę wójta gminy Wojciechów trzeba wysłać SMS o treści LSA.87 pod numer 72355. Koszt jednej wiadomości tekstowej to 2 złote 46 groszy.
 
(fot. arch. UG Wojciechów)
 

Autor: Gmina Wojciechów
Powrót