USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Wykadrowana część plakatu Dzień Kobiet ze smakiem

Dzień Kobiet ze smakiem

Opublikowano dn. 03-03-2020

Można wspólnie świętować, a przy okazji nauczyć się przyrządzania i dekoracji koktajli. Taką propozycję na Dzień Kobiet ma Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie, który zaprasza na warsztaty z profesjonalnym kelnerem, połączone z degustacją przyrządzonych wspólnie napojów.

- Marcowe spotkanie to pokłosie m.in. ubiegłorocznych warsztatów kulinarnych, po których panie zadeklarowały chęć udziału w kolejnych zajęciach. Wybór padł na koktajle, które rzadko są tematem takich spotkań - mówi dyrektor GOK w Wojciechowie Agnieszka Gąska.

Koktajlowy Dzień Kobiet w Wieży Ariańskiej odbędzie się 11 marca o 16.00, ale zapisy chętnych kończą się już w najbliższą środę. Do 4 marca można się zgłaszać osobiście do siedziby GOK albo telefonicznie pod numer: 81 517 72 10. Koszt udziału w zajęciach to 20 złotych, a poprowadzi je Krystian Gorzkowski ze Stowarzyszenia Kelnerów Polskich.
 
Plakat - Dzień Kobiet ze smakiem
 
Natomiast w sobotę 7 marca obchody Dnia Kobiet organizuje Stowarzyszenie "U źródeł Ciemięgi". Podczas spotkania, które rozpocznie się o 17.00 w Szkole Podstawowej w Miłocinie, odbędzie się m.in. podsumowanie dziesiątej edycji konkursu "Kobieta Roku". Z okazji jubileuszu tegoroczny plebiscyt miał rozszerzoną formułę. Oprócz tytułu "Kobiety Roku w Miłocinie", który odbierze Ewa Mirosław, organizatorzy przyznali jeszcze dwa wyróżnienia. Nagrodę dla najlepszej sołtyski w gminie Wojciechów otrzyma Anna Wójcik ze Stasina, a kolejne wyróżnienie trafi do prezeski Stowarzyszenia "Plener" w Łagowie w gminie Jastków Anny Kwasowiec.
 
Plakat - Dzień Kobiet
 
(fot. organizatorzy)
 

Autor: Gmina Wojciechów
Powrót