USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Kowalskie święto na razie bez zmian

Kowalskie święto na razie bez zmian

Opublikowano dn. 02-04-2020

Tegoroczne święto kowali w Wojciechowie powinno się odbyć w planowanym terminie. Organizatorzy zastrzegają jednak, że jeśli w związku z zagrożeniem koronawirusem sytuacja epidemiologiczna nie poprawi się Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i Ogólnopolskie Targi Sztuki Kowalskiej mogą zostać przełożone.

Rekrutacja chętnych na warsztaty, które mają się odbywać od 30 czerwca do 12 lipca, na razie jest prowadzona zgodnie z planem. Zainteresowani powinni wypełnić ankietę, która jest dostępna na stronie: www.gokwojciechow.pl i przesłać ją do organizatorów do 30 kwietnia. Można to zrobić za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kowale@kowale.com.pl, albo pocztą tradycyjną na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie, 24-204 Wojciechów.
 
Dodatkowe informacje dla kowali i uczestników warsztatów można uzyskać telefonicznie pod numerem: 697 712 212 i pod adresem mailowym: kowale@kowwale.com.pl. W innych sprawach organizacyjnych można telefonować pod numer: 669 906 908 albo pisać na adres; gok@agroturystyka.pl.
 
Komunikaty są na bieżąco publikowane również na stronach internetowych i profilach GOK oraz Stowarzyszenia Kowali Polskich na Facebook'u.
 

Autor: Gmina Wojciechów
Powrót