USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Możliwość sprzedaży bezpośredniej towarów, produktów i żywności

Możliwość sprzedaży bezpośredniej towarów, produktów i żywności

Opublikowano dn. 07-04-2020

Szanowni Państwo,
Rolnicy i Przedsiębiorcy z terenu Gminy Wojciechów,

W związku z tym, że gmina Wojciechów nie ma własnego targowiska, korzystamy z pośrednictwa informacyjnego o możliwości sprzedaży bezpośredniej towarów, produktów i żywności. Można to uczynić kontaktując się z Urzędem Gminy Konopnica. Wszelkie informacje dostępne są poniżej.

Lista gospodarstw świadczących usługę sprzedaży bezpośredniej produktów rolnych będzie podlegać stałej aktualizacji i publikacji na stronach internetowych obu gmin.

Informacja z Facebooka Gminy Konopnica:

,,Zielony Rynek" w sprzedaży bezpośredniej. Szanowni Państwo zdajemy sobie sprawę, że handel na różnego rodzaju bazarach i targowiskach był dla Państwa często jedynym źródłem utrzymania. W dobie walki z pandemią koronawirusa i związanymi z tym ostrymi wymogami, których nie możemy wypełnić na gminnym targowisku ,,Zielony Rynek" w Konopnicy, proponujemy Państwu możliwość sprzedaży bezpośredniej w domu i gospodarstwie a Państwa klientom możliwość zakupu świeżego, dobrego i nade wszystko Polskiego produktu!!! Jeśli jesteście zainteresowani naszą akcją proponujemy kontakt z Urzędem Gminy w Konopnicy a my stworzymy i będziemy stale aktualizować listę osób i podmiotów chcących świadczyć usługę sprzedaży bezpośredniej. Lista ta będzie umieszczona na stronie www.konopnica.eu, oraz na Facebooku gminy ( nawet 40 000 odsłon). Co należy zrobić by znaleźć się na liście?
* zadzwonić do urzędu nr tel. 81 5031019, od poniedziałku do piątku w godz.8.00-15.00
* napisać wiadomość na Facebooku lub mail: sekretariat@konopnica.eu,
* podać jakie produkty oferujemy,
* dane do kontaktu.
Mamy nadzieję, że ta inicjatywa będzie miała pozytywny odzew.


W przypadku zainteresowania Pana/i wpisaniem do bazy danych osób i podmiotów chcących świadczyć usługę sprzedaży bezpośredniej „Zielony Rynek” należy przesłać na adres e-mail: sekretariat@konopnica.eu następujące dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, adres e-mail oraz opis oferowanych produktów. Przesłanie przez Pana/ią powyższych danych rozumiane będzie jako wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w celu prowadzenia bazy danych osób i podmiotów chcących świadczyć usługę sprzedaży bezpośredniej „Zielony Rynek”. Administratorem danych jest Wójt Gminy Konopnica. Karta informacyjna o przetwarzaniu danych dostępna jest tutaj:

https://konopnica.eu/zielony-rynek-w-sprzedazy-bezposredniej/


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót