USTAWIENIA

, Imieniny:

Aktualności

Grafika - Plebiscyt Sołtys Roku 2020

Plebiscyt Sołtys Roku 2020

Opublikowano dn. 10-04-2020

Nie tylko zbiera podatki i reprezentuje sołectwo, ale też organizuje życie społeczne w swojej małej ojczyźnie, dba o estetykę wsi i życie kulturalne. Tych najbardziej aktywnych, także z gminy Wojciechów, chce docenić Dziennik Wschodni, który zachęca do udziału w plebiscycie "Sołtys Roku 2020".

Oprócz redakcji prawo zgłaszania kandydatów mają oni sami, czytelnicy gazety oraz internauci, którzy prześlą je na specjalnym formularzu dostępnym na stronie internetowej Dziennika Wschodniego.
 
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 kwietnia w południe. Dzień później rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 6 maja. Laureatami zostaną ci kandydaci, którzy otrzymają największą liczbę głosów w każdym powiecie, a trzy osoby z największym poparciem w całym województwie zostaną uhonorowani prestiżowymi tytułami i specjalnymi statuetkami.
 
Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na stronie: www.dziennikwschodni.pl, gdzie jest dostępny również pełny regulamin konkursu, a wręczenie nagród odbędzie się w ciągu trzech tygodni od zakończenia stanu zagrożenia epidemicznego.
 

Autor: Gmina Wojciechów
Powrót