USTAWIENIA

, Imieniny:

Ogłoszenia Gminne

Cykl spotkań informacyjnych na temat Wspólnej Polityki Rolnej w ramach Dialogu Obywatelskiego Komisji Europejskiej.

Cykl spotkań informacyjnych na temat Wspólnej Polityki Rolnej w ramach Dialogu Obywatelskiego Komisji Europejskiej.

Opublikowano dn. 04-06-2018

Szanowni Państwo Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów i Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce organizuje cykl spotkań informacyjnych na temat Wspólnej Polityki Rolnej w ramach Dialogu Obywatelskiego Komisji Europejskiej.

Spotkania te odbędą się z udziałem Jerzego Plewy - Dyrektora Generalnego Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Na spotkaniu będzie można usłyszeć bezpośrednio od wysokiej rangi przedstawiciela Komisji Europejskiej jak wygląda przyszłość Wspólnej Polityki Rolnej w Unii Europejskiej. W części dyskusyjnej uczestnicy mogą zadawać pytania oraz zgłosić ewentualne uwagi dotyczące WPR, które następnie będą przekazane decydentom w Komisji Europejskiej.

SPOTKANIE DLA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ 20 CZERWCA O GODZINIE 12:00 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W KRAŚNIKU PRZY UL. ARMII KRAJOWEJ 25, W SALI GIMNASTYCZNEJ

 Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności telefonicznie pod numerem 797 901 126 lub elektronicznie na adres e-mail spotkania@kss.org.pl do 19 czerwca 2018 roku. W razie wszelkich pytań dotyczących wydarzenia prosimy także o kontakt telefoniczny.

Zachęcamy także do oznaczenia się na wydarzeniu na Facebooku: https://business.facebook.com/events/1037121996435123/

ZAŁĄCZNIKI:

Pismo partnerzy - Kraśnik, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [226.60 KB]

Zaproszenie - Kraśnik, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [229.73 KB]


 


Autor: Gmina Wojciechów
Powrót